Posted in Flagyl on May 4, 2015

2502C_Compo_FioleKosmētikas plauktos var atrast arvien jaunus krēmus sejas ādas tonizēšanai un mitrināšanai. Manu uzmanību piesaistīja brīnumdaris jeb koncentrāts serums. Kas ir serums un kam tas ir domāts? Ar ko tas ir tik īpašs? Vai ir noteikts vecums, kad viņu var lietot?

Kas ir serums?

Vienas konkrētas definīcijas nav, tā ir spēle ar terminiem. Serums ir produkts, kura  sastāvā ir palielināts aktīvo vielu daudzumu. Kosmētiskie serumi tiek dēvēti arī equality esencēm un koncentrātiem, tādējādi vēl vairāk uzsverot sakoncentrēto aktīvo vielu daudzumu, kas atrodams šajos produktos.To sastāvs, atbilst pavisam normāliem kosmētiskajiem līdzekļiem – parasti lock tiek ražoti kā ūdens bāzes emulsijas vai želejas, kurām tiek pievienotas dažādas aktīvās sastāvdaļas. Tā kā serumi ir ļoti koncentrēti, to konsistence ir šķidrāka un to deva tiek skaitīta pilienos.

Vai ir kāds noteikts vecums, kad ieteicams to lietot?

Īpašu kritēriju nav, kādā vecumā un kad serums jālieto. To sieviete nosaka pati, kad jūt- ikdienas krēmi nesniedz vairs vēlamo efektu. Speciālisti iesaka seruma kursu iziet tad, kad āda tikusi pakļauta nelabvēlīgu apstākļu iedarbībai, piemēdrive down, slimībai, stresam, saules trūkumam. Tieši tāpēc ziema ir īstais laiks, kad serums palīdzēs cīņā ar pelēku , nogurušu sejas ādu. Iegādājoties serumu, jāņem vērā, kam interlace paredzēti un kādu problēmu vēlās risināt. Ziemā noteikti noderēs mitrinoši serumi un tādi, kuros ir lielāks vitamīnu koncentrāts.

Kā pareizi lietot serumu?

Serumu var lietot no rīta un vakarā, uzklājot uz tīras un tonizētas ādas, jālauj iesūkties 10-15 minūtes, tad jāuzklāj krēms. Taču serums kopā ar krēmu nav jālieto 365 dienas gadā, wager gan kursa veidā. Parasti serumus tirgo, lai pietiktu vienam kursam. Šā kursa laikā serums iesūcas dziļākos ādas slāņos, tur uzkrājoties, un efekts saglabājas vairākus mēnešus.

MARY COHR iesaka:

c834abb280e798b7cee3a2ecb3fabbde

HYDROSMOSE CELLULAR MOISTURISATION SERUM

Šūnu līmenī mitrinošs serums dehidrētai ādai. Āda kļūst mirdzošāka, elastīgāka un krunciņconsidered in the state of izlīdzinātas. Aquasmoses komplekss nogādā ūdeni šūnu līmenī un mitrina šūnu membrānas.

Lietošana: uzklāt none rīta un vakarā uz visas sejas. Ieteicams lietot intensīvā kursa veidā viena mēneša garumā, vai visu gadu.

Serum MultiSensitive 30

MULTISENSITIVE SERUM

Šis serums ir ar padziļinātu iedarbību, kura mērķis ir samazināt delikātas ādas jutīgumu, regulēparticle tās simptomus.Tas palīdz atjaunot ādas naturālu aizsardzības mehānismu, samazinot jutīgumu un paceļot ādas tolerances līmeni. Svaiga un viegla tekstūra strauji tiek absorbēta, kas ļauj uzreiz uzklāt  krēmu.

Lietošana: ~t any rīta un vakara zem parasta krēma. Izmantot uz hroniski jutīgas ādas vai kā intensīvu palīdzību īslaicīgam jutīgumam.

FIRMING LIFTING SERUM

Nostiprinošs liftinga serums, kas izlīdzina ādu, uzlabo ādas tonusu un elasticitāti. Sastāvā esošais Dinalift komplekss izlīdzina vaibstu līnijas un nogludina krunciņsince. Lietot kā intensīvu viena mēneša līdzekli pie pirmām novecošanās pazīmēm vai noguruma pēdām. Hydrosmose komplekss mitrina ādu, wager dermostimulīni nodrošina šūnu atjaunošanu, stimulēšanu un reģenerāciju.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas not at all rīta un vakarā zem ikdienas kopšanas krēma.

NEW YOUTH SERUM

Serums nobriedušai ādai (40+) ar šūnu atjaunojošu kompleksu „Cellular Life”, kas veicina šūnu atjaunošanos un jaunu šūnu veidošanos. Tā sastāvā ir 20 aminoskābes, 10 vitamīni, 19 bioloģiski aktīvās sastāvdaļas un 7 minerālsāļi. Nostiprina epidermu, izlīdzina ādu un padara to elastīgāku. Āda kļūst tvirtāka, gludāka un acīmredzami jauneklīgāka.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas sejas no rīta un vakarā.

Informācijas avots: http://3ade.lv/

About these ads

SSRI’s may possibly as well lower or simply come in pressure and also migraines.