Posted in Flagyl on September 3, 2015

herbal-medicine_shutterstock_38182717Bitkisel ürünler yöresel yaşam süren insanlar arasında yüzyıllardır semptomları ve hastalıkları tedavi etmek için kullanılmaktadır. Yakın zamanda bu ürünlerin Batı ülkelerinde kullanımı reçeteli ilaçlara rakip olarak artış göstermiştir. Bu günlerde ise bitkisel ürünler temel olarak kilo vermek ve vücut geliştirme amacıyla kullanılmaktadır, ayrıca sağlıklı kalmak ve kronik hastalıkların semptomlarını iyileştirmek için de kullanılmaktadır.

Birçok insana göre doğal ürün oldukları için bitkisel ürünler güvenilir ve etkili olmak zorundadır ancak bu düşünceler yanlıştır. Oldukça sınırlı sayıda bitkisel ürün için karaciğer veya başka bir hastalığı olan hastalarda aksi ispatlanmaksızın, iyi tasarlanmış, kontrollü bir çalışma yapılmıştır. Bunun yanında bugünkü yüksek etkili antiviral ilaçlar Hepatit C’yi gereksiz bitkisel ürünler ile tedavi etmek için çaba harcamaktadır. Bitkisel ürünler geleneksel ilaçlardan daha güvenli değildir ve karaciğer naklini gerektirecek ya da ölüme sebep olabilecek kadar tehlikelidir. Ayrıca, etkinlikleri güvenilirlikleri ve haklarındaki iddialar düzenleyici kurumlar tarafından değerlendirilmemiştir ve bildirilen ve bildirilmeyen içerikleri hakkında belirsizlik bulunmaktadır. Bu yazıda çok kullanılan bitkisel ürünlerin kullanım geçmişi, sözde etkileri, mekanizmaları ve yan etkileri gözden geçirildi.

MAKALE: Herbal products and the liver: a reconsider of adverse effects and mechanisms

C attached coronary stream rate book (CFVR), not only so of how very well the be molten of blood quickens to help any’s heart if it is under higher requires.