Posted in Flagyl on January 2, 2016

Jest wiele rzeczy, z którymi się w jakiś sposób ukrywamy i których nie chcemy mówić konkretnym osobom, albo w ogóle nikomu. To są nasze mniejsze i większe sekrety. Niemniej są takie sekrety, które w dużym stopniu oddziałują na nas i ukrywanie tych wszystkich rzeczy dezorganizuje nasze funkcjonowanie. Może pora się ~yl tego uwolnić?15468169836_141cafbb37_o

Coming out nie musi być tylko wydarzeniem bezpośrednio związanym z ujawnianiem swojej identyfikacji płciowej czy orientacji seksualnej. Być może nie chcemy ujawnić tego z czym się utożsamiamy naszym partnerom, parterom, rodzicom, przyjaciołom? Myślę, że nikt się nie obrazi kiedy nazwiesz to come outem przyznanie się do tego kim naprawdę jesteś.

Orientacja seksualna i tożsamość płciowa to bardzo poważne sfery życia, które mogą w dużym stopniu zakłócić nasze funkcjonowanie, siedzenie w szafie może powodować w nas lęki, dyskomfort, depresje i może mieć wiele innych negatywnych następstw. Nie będę was tutaj przekonywać wynikami badań, bo jeżeli siedzicie w szafie to pewnie interesujecie się approach outem bardziej niż ludzie, którzy już to przetrwali!

W 2015 roku miejsce miał wiele spektakularnych coming outów, szczególnie wśród twórców internetowych, których znamy i kochamy. Wyoutował się m.in. Joey Graceffa w swojej piosence „Dont Wait„, Shane Dawson, Chandler i Damian Parker. Linki grant wideo z coming outem znajduje się capsule każdym imieniem i/lub nazwiskiem.

Wiem, że nie każdy żyje we wspierającej się wzajemnie rodzinie, wiem, że nie każdy będzie miał okazje ~ the agency of po coming oucie funkcjonować jak wcześniej, ale być może wyjście z szafy będzie miało i wiele lepsze skutki niż się spodziewacie? Na pewno z serca spadnie wielki kamień i po czasie wszystko jakoś się ułoży byście mogli żyć życiem jakie sobie wymarzyliście w sposób jaki spełnia wasze oczekiwania wobec życia.

Powodzenia!

En ik kan je zeggen dat als die piek er is, je je helemaal niet lekker voelt.